Svatební fotograf s volným termínem So 8.září 2018?

Dobrý den, sháním svatebního fotografa pro svůj velký den, který bude v sobotu 8. září 2018. Najde se nějaký fotograf, který by měl o tuto zakázku zájem? Svatba bude poblíž Kyjova na jižní Moravě, obřad bude cca od 12h. Budu moc ráda za případné nabídky, ideálně i s ukázkou práce fotografa! Děkuji, hezký den, M. Lovecká
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Profilova fotka
Dobrý den, mám zatím ještě Váš svatební termín volný ;-) Více info jsem Vám právě zaslal na email :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Portfolio a další informace naleznete na mých stránkách. A pokud Vás zaujmu, neváhejte se ozvat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem vám mailika :-) Lukas
Profilova fotka
Moc ráda přijedu, pro ceník stačí napsat zprávu :). Krásný den Klára
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku ve zprávě. Jiří Šmalec
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Profilova fotka
Dorý den, rádi přijedeme. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Profilova fotka
Dobrý den Michaelo, jižní Moravu mám rád a focení tady bylo vždycky fajn, tak kdyz se budou libit fotky, rád budu fotit. Standa Matouš
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) S pozdravem Robin.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku máte v emailu. Soňa Goldová
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Mrkněte i na můj web, kde jsou ukázky mé práce. Budu se těšit na Vaši odpověď. David
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a nabízíme vám naše služby. Navštivte náš web, najdete tam portfolio i informace o nás a pokud vás zaujme naše práce tak se ozvěte,
Profilova fotka
Dobrý den, rád dojedu ;) stačí se podívat na webovky, a když se budu zamlouvat, napište ;)) mějte se krásně, Petr
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@michaelalovecka Dobrý den Michaelo, v případě, že ještě hledáte fotografa na svojí svatbu, dovolil bych si Vám tímto nabídnout své služby. Budu rád, pokud byste se podívala na mé stránky, kde naleznete vše potřebné. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Profilova fotka
Dobrý den, @michaelalovecka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Profilova fotka
Ahojka, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný. Mou tvorbu najdete na webové a facebookové stránce uvedené v profilu. V případe zájmu mě neváhejte kontaktovat. :-) Jedlička
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?