Svatební fotograf Ostrava 11.3.2017

Dobrý den, hledám fotografa/fotografku pro svatební foto v termínu 11.3.2017. Svatba vč. hostiny bude probíhat na Zámku Poruba. Chtěli bychom foto obřadu, skupinové foto, portréty novomanželů, případně i venku na nádvoří dle počasí, hostinu, krájení dortu, prostě klasika :) Za nabídky předem děkuji. Cena cca do 8000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme Vám k dispozici, koukněte na stránky, najdete tam vše potřebné. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Všechny informace a hlavně fotky mám na webu. Pavel
Odpovědět
Velmi doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme s ním moc spokojeni. A teď, když koukám na jeho stránky, má balíček "TOP", který by Ti podle popisu mohl vyhovovat, za 7500,- Mrkni na jeho stránky ;) michal krusbersky com.
Odpovědět
@tedrezka Děkuji, Michal Krusberský byla první volba, právě na základě tvých příspěvků ve fóru a fotek :-) ale bohužel už má teto termín obsazen :-(
Odpovědět
Taky jsem chtěla doporučit Michala Krusberského. :-) mrkni ještě na Luciphoto.cz - fotí s manželem, jsou z komunikace moc milí a ceny příznivé.
Odpovědět
@medvidatko Tak to je velká škoda :-( super je taky Rostislav Mžik!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě jednoznačně fotografka Monika Bauer :-) na beremese je pod monikabauer. Je skvělá a cenu má vic než přijatelnou :-) Fotečky dělá opravdu nádherné. Nám také fotila svatbu a z fotek jsme byli nadšení. :-)
Odpovědět
@medvidatko lukonfoto.cz. mne vysel michal krusbersky, ale lukas ma taky vydarenou prezentaci;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále hledáte fotografa, mohl bych Vám nabídnout své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?