Svatební fotograf - okolí Strážnice, dne 13.7.2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mi někdo neporadíte fajn fotografa v okolí Strážnice na svatbu pro 50 lidí dne 13.7.2019. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Jsme z Brna (fotíme v rámci celé ČR). Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, velice rád Vám svatbu nafotím emoticon Nabídku Vám zašlu do zprávy. V případě, že Vás fotky a ceník zaujme budu velice rád když mne kontaktujete. Více fotek naleznete zde na profilu a nebo na mé facebookové stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda se podívám do Strážnice a svatbu nafotím :-) Více info zasílám v soukromé zprávě. Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Váš svatební den nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda za Vámi přijedu a vyfotím Vám Vaši svatbu, pokud by se Vám líbily moje fotografie. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Krásný den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Do Strážnice to mám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum mně vyhovuje. Pokud se vám líbí moje tvorba, dejte vědět. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?