Svatební fotograf - odpoledne 7. 5. 2022 Hustopeče u Brna

Dobrý den, hledáme fotografa pro malou rodinnou svatbu konanou odpoledne 7. 5. 2022 (obřad ve 14:00) v Hustopečích u Brna. Chtěli bychom fotografie obřadu, krátké focení snoubenců a svatebčanů a začátek hostiny (cca 3-4 hodiny "na place") Prosím o ukázky fotografií a cenovou nabídku. Děkuji, Anna Vaculíková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, paní Aničko, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. Ceny jsou konečné, lze se však na čemkoliv domluvit a jsem z Brna. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
@marcelanovotna Dobrý den, děkuji za nabídku, kontaktuji vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda vám svatbu vyfotím, nabídku máte ve zprávě 🧡 Cokoliv vás bude zajímat, ptejte se, volejte. 😉 Terka
Odpovědět
Zadáno, další nabídky prosím nezasílat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?