Svatební fotograf na Frýdecko-Místecku, termín 25.05.2013

Profilova fotka
Prosím o nabídku na celodenní focení na Frýdecko-Místecku v termínu 25.05.2013. Předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
připojuji se také k prosbě od uglyduckling:-) shnáním dobrého fotografa z okolí FM a také kameramana:-) prosím napište :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy, ale fotím po celé ČR. 25.5. mám zatím volný. Mrkněte ke mně na profil, v případě zájmu zašlu ráda ceník emailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dopřejte si opravdové foto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše nabídky..... :-) působíme na Jižní Moravě ale samozřejmě zajištujeme servis i po celé ČR.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Paskova
Odpovědět
Sice nejsem žádná fotografka, ale znám jednoho dobrého fotografa z Českého Těšína www dzupin cz.
Odpovědět
@ajelinka z Třince :-)
Odpovědět
@zoozca nemáš to jedno?hlavně že je v blízkosti Frýdku
Odpovědět
@ajelinka pořádek musí být :-) a jinak to je www dzupin com @uglyduckling taktéž můžu jen a jen doporučit :-)
Odpovědět
@zoozca to je jedno ne? :-D
Odpovědět
@ajelinka co se týče bydliště, tak to jedno je i není, jen jsem to upřesnila :-) a co se týče www adresy, tak to jedno není. Pokud něco, tak napiš u mě na profilu, ať to tady slečně nespamujeme, ju? :-)
Odpovědět
Zkus Michala Szydlowského, je z Ostravy. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji moc všem za všechny rady :) Máme na příští týden domluvenou schůzku s manželi Kulhánkovými, tak uvidíme co se z toho vyvrbí :) Jinak pan Szydlowski má moc pěkné fotky a byl to první fotograf kterého jsem oslovila, ale jeho ceny je bohužel nad naše finanční možnosti ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Absolvovali jsme osobní schůzku s manželi Kulhánkovými, kteří nejenže dělají krásné fotky, ale jsou i moc sympatičtí a mají skvělý přístup ... takže nebylo nad čím váhat a 25.května budou fotit naši veselku 8-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@uglyduckling Ahojky, za sebe můžu doporučit Zbyňka Uhra. Link či ceník můžu poslat do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca.s @fotojarinkocz Děkuji všem za nabídky, ale jak už jsem výše uvedla, pana fotografa už máme zamluveného, takže už není třeba. Každopádně moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Kamila Hojníková!!! Fotí se svým manželem za super cenu! Nabízí i dofocení druhý den!! A její fotky jsou kouzelné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@uglyduckling ... www.topis.cz ... moc krásné fotky... doporučuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@luca.s můžu poprosit kontakt na pana Uhra? Máme svatbu sice až 23.5., ale chceme mít vše tip ťop, takže sháníme už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
@curandera Nevím, jestli se to celkem hodí, ale za sebe bych rád doporučil sám sebe. Podívejte se do mé galérie svatebních fotek a uvidíte. Většinu termínů v roce 2015 mám zatím volnou. Kontakt na pana Uhra stačí vygooglit, resp. posílám Vám interní poštu. Příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@radimkulhanek Zvláštní slogan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taktéž volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Pokud se Vám naše nabídka líbí kontaktujte nás - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce :-) Kamila&Jan
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?