Svatební fotograf na 31.8.2013, máte tip?

Profilova fotka
prosím o tip na svatebního fotografa libi se mi fotky ve stylu David Rájecký,Jan Homola,Pavol Bigoš bohužel sou všici obsazení :-( Jsme z Moravy
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, Váš termín mám volný, v případě zájmu mě kontaktujte :-) Jsem z Uh. Hradiště
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím, jsem z Olomouce (nicméně jezdím po celé ČR ;) ) Mrkněte ke mně na web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den váš trmín mám stále volný libí-li se vám mé fotky klidně mi napište. Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Můžete se podívat i na naše stránky..... jsme taky z Moravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu moje služby. Vyskytuji se často v Brně. 31.8 mám volno. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také volný a jsem od Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak změna, termín 31.8. je volný. Posunuli mi to o týden na září. Omlouvám se za zmatky.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuj všem mrknu na všechny a zvážím:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volný termín :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z Vysočiny, ale na Moravu rád přijedu, když budete mít zájem. Termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se do řady s volným termínem, pokud byste měli zájem, dejte vědět. Mějte se hezky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky. Naší prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vrací. Máme v nabídce i různá svatební alba za příjemné ceny. V případě zájmu nás kontaktujte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, i my s kolegou máte tento termín zatím volný. Naší tvorbu můžete vidět zde na beremese a nebo na našem webu, případně do dokreslení toho, kdo jsme na našich osobních portfoliích. Naším základním výstupem je fotokniha, protože v ní nejvíce oceníte, že jste měli na svatbě dva fotografy s fotografickým pohledem ženy a muže.. i to, že jeden může používat kreativní objektivy
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji vám hezký den, tento termín mám zatím volný. Pokud tedy chcete mít svatební fotografie, které budou tak trochu jiný kafe, bude mi potěšením převyprávět prostřednictvím fotografií i Váš příběh :) Těším se na případnou spolupráci. Zdraví Vojtěch H.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by jste stále neměla jasno, můžete kouknout i na moje fotky.. Jsem z Brna a tento termín mám ještě volný :-) Přeji hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den @senduskaa , tento termín mám ještě k dispozici.Mrknete na fotky u mě na webu a v případě zájmu Vám rád zašlu ceník emailem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den děkuji už fotografa mám.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?