Svatební fotograf na 27.5.2017 ? Děkuji

Hledám svatebního fotografa na svatbu 27.5.2017 děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, zatím mám termín volný. Kde budete mít svatbu?Více info vám zasílám do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
dobrý den píši vám zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vaši svatbu nafotím. Podrobnější informace najdete na mém profilu a především webu. S pozdravem a gratulací Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@anna83 Dobrý den, tento datum mám zatím volný termín. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny dobry vecer, mam volno a hlasim se tez mezi zajemce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé portfolio najdete na webu. Kdyby vás moje práce zaujala, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Rada vás nafotím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, radi vyfotíme. Více informací na webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce (viz www stránky) zaujala, rád svatbu nafotím ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@anna83 Dobrý den slečno Anno, hlásím taky volný termín. Pokud by se Vám zalíbila moje práce, rád nafotím Vaší svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?