Svatební fotograf na 24.6.2017 - Děčín a okolí ??

Profilova fotka
Ahojky lidi, můžete mi prosím doporučit svatebního fotografa z Děčína nebo okolí? Sháníme na 24.6. Většina má již obsazeno v tento termín. Předem děkuji Mary :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já se ráda připojuji s nabídkou. Termín mám zatím volný. Koukněte se třeba na můj profil tady na beremese.cz, kde mám i reference či na můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat pro více info. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám zatím volný. Ale poptávek na něj hromadu. Portfolio i ceník mám na webu. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a v Děčíně budu rád fotit. Podrobnější informace najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Mary, pokud Vás s partnerem zaujmou moje fotky, rád přijedu, mám to kousek. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio,neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Všechny informace včetně portfolia najdete na mém webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z Mladé Boleslavi. Do Děčína nemáme problém dojet. Mrkněte na náš fb nebo na naše stránky. Budeme se těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?