Svatební fotograf na 23.8.2014, okres Vsetín

Dobrý den , hledáme svatebního fotografa na sobotu 23.8.2014 . Okres Vsetín. Děkuji za nabídky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný . Mohu Vám být tak k dispozici. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k dipozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, i když jsem z Brna, ve Vsetíně už jsem fotila :-) a moc ráda se tam zase podívám....
Odpovědět
Tento termín mám zatím volný, můžete se podívat na mou tvorbu a vše ostatní záleží jen na Vás.Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se hlásím na Vaši svatbu:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?