Svatební fotograf na 18.8.2018

Dobrý den, sháníme fotografa, který by nám fotil svatbu dne 18.8.2018, okolí Pardubic či Hradec Králové, ne drahé prosím :o). Děkuji za nabídky či případná doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, to je můj poslední volný sobotní termín v srpnu a moc ráda ho strávím focením Vaší svatby. :) Kdyby Vás zaujal můj styl, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquel Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pocházím přímo z Pardubic. Velmi ráda se zase do svého rodného kraje podívám a stanu se Vaší svatební fotografkou. Ukázky fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě sháníte, rád bych Vám nabídl své služby :-) Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci, Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na případné setkání. Pěkný den. Michaela Kejdušová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?