Svatební fotograf Moravskoslezský kraj 14.7. 2018?

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu v termínu 14. 7. 2018.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, také se hlásím s volným termínem. Díky za nakouknutí do mého profilu zde na beremku, kde najdete i reference od nevěst či můžete nakouknout na můj web, kde najdete případně i ceník. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte se ozvat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám ke kolegům se svou nabídkou.:) Termín je stále volný a budu rád, když navštívíte můj web, kde naleznete více fotografií a i další podrobnosti k jednotlivým svatebním balíčkům. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Ukázky mé práce i další informace včetně ceníku naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám zprávu s více informacemi. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
renata andrlova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa928 Dobrý den Markéto, Váš termín mám volný a rád budu Vašim svatebním fotografem. Prosím, až budete mít chvilku, navštivte můj zdejší profil, kde kromě ukázek mé tvorby, naleznete i další důležité informace. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Napište mi :) Káťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Termín mám zatím taky volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný, mrkněte na web, kde mám i ceník. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Markéto, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?