Svatební fotograf/ka Ostrava. Doporučíte mi někoho?

Zobraz úvodní příspěvek
Neuvedla jsem v názvu tématu místo, odkud by měl fotograf být, proto píšu znovu. Ahoj holky, potřebovala bych tip na dobrého fotografa/fku svateb z Ostravy, případně okolí, Katku Bínovou jsem už kontaktovala, má náš termín již rezervovaný. Můžete napsat i jaké máte s nimi zkušenosti, na kolik vycházejí, odkaz na kontakt na ně apod. Dík moc předem
Odpovědět
1
5
6
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Fotím po celé ČR. Prosím podívejte se na mé portfolio. Pokud budete potřebovat více informací, neváhejte mě kontaktovat, rád Vám vše zodpovím.
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím focení i natáčení jako balíček za skvělou cenu nebo pak zvlášt vice naleznete v profilu nebo na naších stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotím dobře - fotím rád - neváhejte zavolat (nebo napsat)
Odpovědět
Profilova fotka
Rád nabídnu své služby svatebního fotografa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evik.maja který termín řešíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mohu za nís doporučit Tomáše a Petru Kejhovy. Úžasná spolupráce. Cestu si účtovali z Opavy, kde je jejich druhé působiště. Jo a taky mohu doporučit Alexandru Lipkovou; původem je ze Severní Moravy, fotí všude.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@linda26 Dobrý den, můžu poprosit o kontakt na toho vašeho známého fotografa? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ja doporucuji Mirku Pernicovou s Ostravy je skvela a dela nadherne fotky spolupracuje i s kameramany kteri jsou taky super Krejcovi se jmenuji!!!Kdyby nahodou nekdo chtela vedet vic muzu poslat kontakt!!!
Odpovědět
Taky bych mohla doporučit známou, fotila nám svatbu a 100% spokojenost, cena taky hezká :) Více kdyžtak do zpráv
Odpovědět
Můžu doporučit pana Senčáka, koukněte na jeho web. Jsme s jeho prací pořád max. spokojeni. Cena super, fotky taky. Není jednoduché najít kvalitního fotografa. Nám se to podařilo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Byl by problém, kdybych doporučil sám sebe? Kopokněte na moje práce a pokud se Vám líbí, volejte nebo pište: 608 822 811. Studio16, Marian Mrozek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Doporučuji Kryštofa Nováka. ŠIkovný, vstřícný, poměrně levný a my jsme moc spokojení. Nemá problém přijet kamkoliv na Moravu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, můžu doporučit http://www.pavlagajdova.cz/. Nám udělala na svatbě skvělé fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Určitě můžu doporučit tohoto fotografa: https://richardlapis.cz Minulý rok nám fotil svatbu, kde nám udělal perfektní fotky, které nechal vyvolat a také nám je zaslal přes internet. No a letos má novinku - každému udělá originální svatební web v ceně!
Odpovědět
Fotografie Tomas Orliczek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, hledám fotografku z Ostravy, Opavy a okolí. Budu ráda za typy. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@krajta21 Dobrý den, obě města nemám daleko, tak moc ráda přijedu :-) Záleží ale na termínu a cenově na Vaší představě. Mrkněte na mé stránky a kdyžtak se ozvěte! :-) Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, váš termín mám volný a velice rád vám nafotím vaši svatbu. Podívejte se na web a popřípadě mě napište. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, váš termín mám volný a velice rád vám nafotím vaši svatbu. Podívejte se na web a popřípadě mě napište. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Rádi přijedeme a nafotíme. Fotíme ve dvou za cenu jednoho 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Dojedu kamkoliv. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?