Svatební fotograf/ka - Benešov, Praha- Východ

Dobrý den, poptávám služby fotografa/fotografky na svatbu, která se uskuteční 4.6.2021. Jednalo by se o fotografování v průběhu celého celého dne (od ranních příprav po zábavu). Děkuji Vám předem za zaslané nabídky 😉 .
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, předpokládám, že termín je v roce 2022 🙂 Termín mám volný a posílám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný, kdyby má nabídka zaujala 🙂. Mrkněte na moje webovky. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 4. 6. 2022 jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Mám to k vám kousek a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme 🙂 Více informací zasíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda vám svatbu vyfotím - mou práci najdete jak na FB tak zde, nebo na mém webu. Zároveň posílám zprávu s odkazy na ceník a několik málo informací ke svatebnímu focení. Pěkný den a gratuluji moc k zasnoubení 🙂 Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín 4.6.2022 mám ještě volný. Mrkněte, prosím, na moje stránky, kde mám ukázky svatebních příběhů a základní informace 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na portfolio na webových stránkách a jesli vás zaujme má práce, můžete mě oslovit S podravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluji!, termín (odhaduji, že termín je 2022) Vaší svatby mám volný a rád jí budu fotografovat. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?