Svatební fotograf/ka 6.8.2016 - jižní Čechy

Profilova fotka
Dobrý den, sháním šikovného fotografa na svatbu 6.8.2016 v obci Matějovec v jižních Čechách. Chceme záznam celého dne od příprav až po večerní zábavu (hlavně zachytit atmosféru, nechceme pózovat víc než je nutné ;-) ). Maximální cena i s dopravou by měla být do 12 000Kč. Děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @janacom, posla jsem zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a cenově se i s dopravou vlezu úplně v pohodě :) klidně se koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín volný a jsem z jižních Čech ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zasilam Vam interni zpravu :). S pozdravem, Klara, KK FOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky,ráda si prohlédnu Vaši krásnou práci. Jen mi to asi chvilku potrvá, je vás hodně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janacom Přeji hezký večer! :-) Rádi Vám nabídneme fotografické služby Renard Production. Jsme profesionálním týmem mladých lidí se zájmem a vzděláním v oblasti audiovizuální tvorby. Nabízíme celodenní svatební fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty a hodiny práce v případě tohoto balíčku příliš nepočítáme. Termín máme ještě volný a do interní zprávy tak zasíláme kompletní nabídku včetně ceny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Rád bych Vám i já nabídl mé služby. Termín je prozatím volný a proto neváhejte a zkoukněte mé stránky, kde najdete všechny potřebné informace. Do ceny se vlezeme a tak jen zbývá, abych Vám seděl i po stránce mé tvorby. Přeji hezký den. Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín máme zatím volný, budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo na webu, kde najdete i ceník. jsme z Českých Budějovic přeji krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je nanarušování obřadu a nevyumělkované fotografie. BUdu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete i ceník. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín Vaší svatby máme zatím volný, proto bychom Vám rády nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech. Informace o cenách a službách zasíláme v soukromé zprávě. Více fotografií najdete na našich stránkách. Budeme se těšit na možnou spolupráci. FOTOFACE Bára & Nela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@janacom @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?