Svatební fotograf - Hranice na Moravě a okolí

Dobrý den, sháním kvalitního fotografa, který má zkušenosti s focením obřadu v kostele a to buď přímo z Hranic nebo jeho okolí do 10 000 Kč na květnový termín. Máme zájem především o nafocení obřadu, společných fotografií se svatebčany, fotografií portrétových a začátek hostiny - oběd, krájení dortu + tanec. Děkuji za nabídky a případný odkaz na portfolio (především církevních obřadů).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásím, klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak klidně napište. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cenově se vejdu, jsem z Ostravy ale není problém dorazit, mnohdy jezdím i dál :-). Ohledně termínu záleží, o jaké datum jde. Mám plno z květnových termínů 7.5. a 28.5. Cenovou nabídku a podrobnější info posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme se :) Více info zasílám do zpráv. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, ráda vám Váš den zdokumentuji - stačí mne kontaktovat- na podorbnostech i ceně se lze domluvit dle rozsahu a obsahu. V pčípadě zajmu mne kontaktujte, zaslu více informací a ukazek. V případě zájmu se s Vámi sejdu osobně a vše doladíme :) Krasné přípravy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pár termínů v květnu mám ještě volných. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak napište. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja jsem primo z Hranic na Morave, v kvetnu mam stale volne terminy a velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby. 10 let jsem fotila svatby ve Velke Britanii a letos fotim prvni sezonu v Ceske republice, miluji reportazni styl fotografie, netradicni uhly, budu rada, kdyz si najedete cas a treba se podivate na ukazky celych svateb na mem profilu, ci mrknete na me webove stranky. Budu se tesit, hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@ywettee Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. I já mám tento termín volný. Podívejte se na mé portfolio a pokud se vám bude moje práce líbit, kontaktujte mne. Jsem sice zdaleka ale určitě najdeme řešení co se ceny týká. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký den V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se, S pozdravem R.Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Dobrý den, Sháním svatebního fotografa - Hranice a okolí na termín 25.6.2022. Zvažuji i video. Děkuji za nabídky. Aleš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Olomouce a rád Vám vaši svatbu nafotítm , podívejte se na mé fotografie a pořípadě mě napište. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?