Svatební fotograf Frýdek-Místek na 3.10.2015 ?

:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, tento termín mám také volný, pokud se Vám má práce bude líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásíme volno, rádi přijedeme všude tam, kde je o nás zájem;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám ještě volný. Více informací pošlu do zpráv. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Loni nás fotil Martin Kubečka. Máme díky fotkám krásnou památku na náš den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši svatbu. Pokud se vám líbí moje práce, napište mi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se i na můj web a pokud by se Vám moje práce líbila neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju Jana Senčáka z Havířova, je i tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojeni, máme krásné fotky, takže krásnou památku na naši svatbu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, ráda Vám svatbu nafotím. Jsem z Ostravy, posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Podívejte na náš profil. Fotíme v týmu. Pokud budete mít chuť zkuste si na našem webu nacenit vaši svatbu na míru - svatební kalkulačka amaka, přesně podle toho, co potřebujete a co očekáváte. Rádi vám poradíme... Hezký den a hodně štěstí při výběru toho pravého fotografa :-).
Odpovědět
Maximálně doporučuji Michala Krusberského :-) Ale zda má volno, netuším :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?