Menu Forum

Svatební fotograf Frýdek-Místek na 3.10.2015 ?

17. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
6mysicka5
1
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
6mysicka5
1
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon
11. srp 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, hlásím volno emoticon
11. srp 2015 ve 20:14  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Hezký večer,
tento termín mám také volný, pokud se Vám má práce bude líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem.
S pozdravem Lukáš
11. srp 2015 ve 20:21  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
11. srp 2015 ve 20:38  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Hlásíme volno, rádi přijedeme všude tam, kde je o nás zájem;)
Jindřich a Pavla Nejedlí
11. srp 2015 ve 21:20  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

termín mám ještě volný. Více informací pošlu do zpráv.

Lukáš

LUMA PHOTO
11. srp 2015 ve 22:33  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Loni nás fotil Martin Kubečka. Máme díky fotkám krásnou památku na náš den.
11. srp 2015 ve 22:37  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
 Dobrý den,
daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši svatbu. Pokud se vám líbí moje práce, napište mi.
11. srp 2015 ve 22:52  •  www.alesnahly.blogspot.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 23:11 • rpphotography
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fotografií odkazy svoje kontaktné údaje”
12. srp 2015 v 10:07 • robinpuskas
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se i na můj web a pokud by se Vám moje práce líbila neváhejte mne kontaktovat.
12. srp 2015 v 10:16  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

mám Váš termín také zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
12. srp 2015 v 10:25  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
 Doporučuju Jana Senčáka z Havířova, je i tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojeni, máme krásné fotky, takže krásnou památku na naši svatbu emoticon
17. srp 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud ještě nemáte vybráno, ráda Vám svatbu nafotím. Jsem z Ostravy, posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Mariana Ryšavá
17. srp 2015 v 16:21  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Podívejte na náš profil. Fotíme v týmu. Pokud budete mít chuť zkuste si na našem webu nacenit vaši svatbu na míru - svatební kalkulačka amaka, přesně podle toho, co potřebujete a co očekáváte. Rádi vám poradíme... Hezký den a hodně štěstí při výběru toho pravého fotografa emoticon.
17. srp 2015 v 16:49  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Maximálně doporučuji Michala Krusberského emoticon Ale zda má volno, netuším emoticon
17. srp 2015 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí