Svatební fotograf do 8000 Kč

Dobrý den, je možné sehnat fotografa v Ústeckém kraji na cca 6 hodin do 8.000? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @pavlina123, do 8 tisíc určitě seženete. Nevím tedy, jestli v ústeckém kraji, avšak někteří fotografové mají cestovné již v ceně nebo si jej neúčtují. Tak bych se i klidně nezaměřovala na ústecký kraj. :-) S pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z rahy, ale do 8000Kč se určitě vejdeme. Kdyžtak mne kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@pavina123 Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, záleží na rozsahu služeb, jistě se lze dohodnout. Cestovné mám vždy v ceně. Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete si prohlédnout moji práci na webu nebo profilu a napsat mi, pokud jsem to co hledáte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?