Svatební fotograf červen 2019 do 10 000,- Kč?

Dobrý den, najde se zde fotograf do 10 000,- a má volný termín 1.6.2019? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží co vše chcete nafotit, jak dlouho by s Vámi měl fotograf být. Pokud by se Vám má práce líbila a balíčky by zaujaly, určitě jsem Vám k dispozici. Fotky a další informace najdete na mých stránkách. Přeji Vám příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Termín červen 2019 mám volný. Bude mi potěšením nafotit Vaší svatbu. Prosím podívejte se na můj profil, nebo webové stránky, jestli se Vám bude líbit styl mého focení. Nabízím Vám vstřícné ceny. Děkuji. Příjemný den Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotím Vaši svatbu. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotografií navštivte můj web :) Budu ráda, když se ozvete. Mějte se krásně, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, svatba bude pravděpodobne u Adrspašského jezírka A chtěli bychom zachytit přípravy nevěsty a ženicha, obřad, skupinové foto, samotné focení nevěsty a ženicha ve skalách, krájení dortu, první tanec a také další foceni v přírodě. Hostina bude v Janovičkách u Broumova. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujmou mé fotky, dejte vědět. Jsem Vám k službám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na moji stránku kde najdete více informací :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dancabu Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Otázkou do 10 tis není jestli, ale jak dlouho. Možné to určitě je :). Fotíme a natáčíme s manželkou :):
Odpovědět
Profilova fotka
@dancabu Dobrý den, termín mám volný a více info posílám v soukromé zprávě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v den vaší svatby mám stále volno, bude mi potěšením ho s vámi strávit. V případě zájmu mě kdykoliv kontaktujte. Prohlédněte si ukázky mé práce na mém webu. Budu se těšit na případné shledání. S pozdravem, Martina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný. S radostí a láskou zachytím vzpomínky a emoce vašeho nejkrásnějšího dne! Co se týče ceny, nabízím i balíčky cenově do 10.000,-. Podívejte se na mé stránky a pokud se Vám má práce zalíbí, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda odpovím na všechny Vaše otázky. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
@denisagrossova
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dekujeme vsem, uz mame vybrano
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?