Svatebni fotograf Brno 12.9.2015

13. srp 201510

Dobry den,
shanime svatebniho fotografa/ku na celodenni foceni nasi svatby 12.9.2015 v Brne za nejakou rozumnou cenu.Potrebujeme ale konkretni cenove nabidky!!! 😉
Moc dekujeme Nikola a Rosta

• Dobrý den, zkuste VERONIKA PHOTOGRAPHY 🙂. Máme ji také objednanou na svatbu. A cenu má super a je šikovná 🙂

http://veronika-photography8.webnode.cz/

Více fotek má na svých FB stránkách.. Celodenní focení vyjde na 3.500,- 🙂

Balíček EXCLUSIVE 3.500 Kč - zahrnuje focení příprav nevěsty, obřadu, nevěsty a ženicha, společných fotografií svatebčanů, hostinu (přípravy, obřad + max. 5 hodin po obřadu)

• Naše poslední volná sobota. Jsme přímo z Brna a fotíme ve dvou. Veškeré informace jsou u nás na webu i včetně ceníku, můžete mrknout.
    Jindřich a Pavla Nejedlí

• @mesanci  mohu vřele doporučit manzele @photo_nejedli
    Fotili nám svatbu v květnu a fotky se nám, i všem kdo je viděli, moc líbí 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

jsem přímo z Brna, cena za celodenní focení 7500,- (všechny informace najdete na stránkách a na profilu) a termín mám volný 🙂 budu rád, když mrknete na fotky a domluvíme se.

Budu se těšit, Petr

• @martineczka   moc dekuji za doporuceni, uz jsme s pani fotografkou domluveni 😉

• Hezký den přeji.
    Rád budu Vaším svatebním fotografem, ukázky mé práce a ceník najdete na mých stránkách.
    Zdraví Lukáš

• Dobrý den, jsem přímo z Brna a tohle je jedna ze sobot, kdy mám ještě místo. Bude mi tedy ctí fotit na vaši svatbě. Více informací u mě na profilu 🙂

• @mesanci  to jsem moc ráda 🙂

• Zdravím,

termín mám zatím ještě volný. Pošlu soukromou zprávičku 🙂

Lukáš

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Vsem moc dekujeme za nabidky, uz sveho fotografa mame. Moc dekujeme 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Studio Ovsík
    Uherské Hradiště
    Svatební fotograf a kameraman. Základnu máme v Uherském Hradišti, ale nebojíme se zajet i několik kilometrů.
    jsem převážně portrétní fotografka, ale svatby jsou moje srdeční záležitost - fotím po celé republice
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.