Svatebni fotograf Brno 12.9.2015

Dobry den, shanime svatebniho fotografa/ku na celodenni foceni nasi svatby 12.9.2015 v Brne za nejakou rozumnou cenu.Potrebujeme ale konkretni cenove nabidky!!! ;-) Moc dekujeme Nikola a Rosta
Odpovědět
Dobrý den, zkuste VERONIKA PHOTOGRAPHY :). Máme ji také objednanou na svatbu. A cenu má super a je šikovná :) http://veronika-photography8.webnode.cz/ Více fotek má na svých FB stránkách.. Celodenní focení vyjde na 3.500,- :) Balíček EXCLUSIVE 3.500 Kč - zahrnuje focení příprav nevěsty, obřadu, nevěsty a ženicha, společných fotografií svatebčanů, hostinu (přípravy, obřad + max. 5 hodin po obřadu)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše poslední volná sobota. Jsme přímo z Brna a fotíme ve dvou. Veškeré informace jsou u nás na webu i včetně ceníku, můžete mrknout. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
@mesanci mohu vřele doporučit manzele @photo_nejedli Fotili nám svatbu v květnu a fotky se nám, i všem kdo je viděli, moc líbí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Brna, cena za celodenní focení 7500,- (všechny informace najdete na stránkách a na profilu) a termín mám volný :) budu rád, když mrknete na fotky a domluvíme se. Budu se těšit, Petr
Odpovědět
@martineczka moc dekuji za doporuceni, uz jsme s pani fotografkou domluveni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji. Rád budu Vaším svatebním fotografem, ukázky mé práce a ceník najdete na mých stránkách. Zdraví Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Brna a tohle je jedna ze sobot, kdy mám ještě místo. Bude mi tedy ctí fotit na vaši svatbě. Více informací u mě na profilu :)
Odpovědět
@mesanci to jsem moc ráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatím ještě volný. Pošlu soukromou zprávičku :) Lukáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Vsem moc dekujeme za nabidky, uz sveho fotografa mame. Moc dekujeme :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?