Menu Forum

Svatebni fotograf Brno 12.9.2015

13. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
Registrovala se 24. července 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
Registrovala se 24. července 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Brno.
 Dobry den,
shanime svatebniho fotografa/ku na celodenni foceni nasi svatby 12.9.2015 v Brne za nejakou rozumnou cenu.Potrebujeme ale konkretni cenove nabidky!!! emoticon
Moc dekujeme Nikola a Rosta
9. srp 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martineczka
30
Registrovala se 4. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martineczka
30
Registrovala se 4. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 18 přátel.
 Dobrý den, zkuste VERONIKA PHOTOGRAPHY emoticon. Máme ji také objednanou na svatbu. A cenu má super a je šikovná emoticon

http://veronika-photography8.webnode.cz/

Více fotek má na svých FB stránkách.. Celodenní focení vyjde na 3.500,- emoticon

Balíček EXCLUSIVE 3.500 Kč - zahrnuje focení příprav nevěsty, obřadu, nevěsty a ženicha, společných fotografií svatebčanů, hostinu (přípravy, obřad + max. 5 hodin po obřadu)
9. srp 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Naše poslední volná sobota. Jsme přímo z Brna a fotíme ve dvou. Veškeré informace jsou u nás na webu i včetně ceníku, můžete mrknout.
Jindřich a Pavla Nejedlí
9. srp 2015 ve 14:40  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
 @mesanci mohu vřele doporučit manzele @photo_nejedli
Fotili nám svatbu v květnu a fotky se nám, i všem kdo je viděli, moc líbí ;)
9. srp 2015 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

jsem přímo z Brna, cena za celodenní focení 7500,- (všechny informace najdete na stránkách a na profilu) a termín mám volný emoticon budu rád, když mrknete na fotky a domluvíme se.

Budu se těšit, Petr
9. srp 2015 ve 20:52  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
 @martineczka moc dekuji za doporuceni, uz jsme s pani fotografkou domluveni emoticon
9. srp 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Hezký den přeji.
Rád budu Vaším svatebním fotografem, ukázky mé práce a ceník najdete na mých stránkách.
Zdraví Lukáš
10. srp 2015 v 09:37  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem přímo z Brna a tohle je jedna ze sobot, kdy mám ještě místo. Bude mi tedy ctí fotit na vaši svatbě. Více informací u mě na profilu emoticon
10. srp 2015 ve 12:17  •  www.oldrichhrb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martineczka
30
fotoportrét
fotoportrét
martineczka
30
 @mesanci to jsem moc ráda emoticon
10. srp 2015 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

termín mám zatím ještě volný. Pošlu soukromou zprávičku emoticon

Lukáš
10. srp 2015 ve 22:34  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 23:29 • rpphotography
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
fotoportrét
fotoportrét
mesanci
 Vsem moc dekujeme za nabidky, uz sveho fotografa mame. Moc dekujeme emoticon
13. srp 2015 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí