Svatební fotograf a videoklip, Fulnek, 20.6.2020

Profilova fotka
Dobrý den, poptáváme svatebního fotografa na termín 20.6.2020 z Moravskoslezského kraje. Rádi bysme někoho, kdo by byl schopný udělat i svatební video. Hostina se bude konat na zámku ve Fulneku. Obřad chceme v kostele, který bude v blízkém okolí Fulneku. Děkuji za jakékoliv nabídky a doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,pokud budete mít zájem,rád nafotím Váš svatební den.I když kombinace fotit a natáčet v jeden moment,nebude u mě možné,mohu Vám nabídnout a doporučit skvělého kolegu na video.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, děláme obojí. Tak můžete mrknout na náš web a facebook. Třeba se budeme líbit. Klidné zařizováni
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připouji se ke kolegům s nabídkou svatebního focení a svatebního klipu. Mé portfolio a ostatní informace nadete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu a nebo profilu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na případnou spolupráci :-) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu Vám být k dispozici. Hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@mayllinka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?