Svatební fotograf 9.července 2016, Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den, Sháníme šikovného, kreativního fotografa či fotografku:) pro náš svatební den 9.července 2016 v Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Neplánujeme velkolepou svatbu, spíše skromnou, v přírodním duchu, ale na kvalitních fotografiích nám záleží. Rádi bychom spíše momentky, fotografie zachycené s duší a emocemi, nic umělého :) Chápu, že poptávám poměrně narychlo, je prosím ještě nějaký šikovný fotograf pro tento termín volný?? Děkuji předem za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte ke mě na web a jestliže se Vám budu zamlouvat, neváhejte se ozvat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@petratomickova Dobrý den, přímo z Rožnova mohu doporučit práci fotografa Ryszard Perzynski (visual-studio.cz). Třeba by Vás jeho práce oslovila. S pozdravem a přáním pěkných Velikonoc Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout své služby ;) Více info Vám zasílám do sz. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám také volný. Více ve zprávě. Petra
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, Projdu si Vaše stránky a ozvu se Vám co nejdříve po svátcích :-) Ještě jednou Vám všem moc děkuji a přeji hezké Velikonoce, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@petratomickova Dobrý den, termín mám volný, pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín máme volný, nabízíme svatební focení - máme na výběr několik balíčků, nejdražší je celodenní a ten vychází na 9000,- i s fotokoutkem :) Allin Foto
Odpovědět
Dobrý večer, Děkuji všem fotgrafům za nabídky, moc si toho vážíme, ale už máme vybráno. Všem Vám přeji mnoho úspěchů v práci a ještě jednou Vám moc děkuji za kontakt. S pozdravem, Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?