Svatební fotograf 7/10/2017?

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na 7/10/2017. Svatba se bude konat v Praze. Předem díky za reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách. Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Terezo, pro představu připojuji pár fotografií a kdyby to bylo to pravé, do Prahy to mám co by kamenem .... :-) a rád dorazím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portoflio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Dobrý den :) Ráda z Brna přijedu ! :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám ještě Váš termín volný :) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín mám volný. Pokud Vás moje nabídka zaujala, kontaktujte mě. :-) S pozdravem, Elena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici. Ukázku tvorby najdete u mě na webových stránkách. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, posílám pár fotek pro představu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sona Goldova je top!! Navic skvely clovek :) Doporucujeme vsemi deseti!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018 (na termín v letošním roce se můžeme dohodnout podle Vašich konkrétních požadavků). Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Dobrý den, pokud stále hledáte, tak nabízím své fotoslužby. Jsem fotografka z Vysočiny, ale s cestováním nemám problém. :-) Pokud byste měla zájem, koukněte na moji aktuální tvorbu na fb, a pro nezávaznou rezervaci a ceník si můžete napsat na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?