Svatební fotograf, 7.10.2017, ochotný dorazit do východních Čech?

Dobrý den, prosím o nabídky volných svatebních fotografů pro termín 7.10.2017. Svatba bude probíhat ve východních Čechách, v Dubenci - Penzion na Faře. Prosím o cenové nabídky a informaci, jaké budou výstupy z celodenního focení. Děkuji. P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné naleznete na mých stránkách. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a ráda nafotím váš svatební den. Cenovou nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem nabídku v soukromé zprávě. Přeji hezký den, Jan Fiala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám ve zprávě. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Pavlíno, připojuji pár fotek pro představu o mé práci a pokud Vás zaujme více najdete v soukromé zprávě. Krásný den Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info zasílám do zpráv. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný a svatbu Vám rád nafotím. Pokud má práce zaujme, nabídl bych cenu se vším všudy 14 000 Kč. Výsledkem by bylo odhadem kolem 300 fotografií. Více o mé práci včetně ukázek najdete na mém webu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. max. 500 upravených fotografií na usb, novomanželské s retuší + tisk. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S přáním pěkného dne Svatební fotografka Petra Jansová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?