Svatební fotograf 6.8.2016 - Praha

Dobrý den, zkusím štěstí ještě jednou. Trochu jsem zameškala přípravy a hodně fotografů je na tento termín již obsazených :-( Je tu tedy prosím nějaký fotograf, který by nám nafotil svatbu 6.8.2016 v Průhonicích? Líbí se mi styl reportážní fotografie a cena by měla být do 10 tis. Kč. Děkuji, Hanka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. A když se setkám se kvělými lidmi, práce na fotkách baví všechny! Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své služby ;) Více mojí práce na webu ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám interní zprávu. Přikládám ještě několik fotek na ukázku (na našem profilu máme mnohem více fotek). S pozdravem, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanciii dobrý den, termín se mi uvolnil, takže ještě není nic ztraceno :D mrkněte na web, budu se moc těšit! :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jen zkusím.... nebude svatba v Hliněné Baště? Fotil jsem tam minulý rok a je tam úžasné okolí... pokud by se vám líbil můj styl focení, velmi rád se tam opět podívám...i pokud by to bylo jinde :-). Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách a pro bližší info jsem k dispozici, kdykoliv... Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby. Váš termín mám zatím volný. Jsem přímo z Prahy. Ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat ! :) Budu se moc těšit! S pozdravem Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám i já nabídnu své služby :) Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotografie. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete i orientační ceník, při rychlém zamluvení termínu je možná sleva :) Přeji klidné přípravy a šťastnou volbu fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli ještě nemáte vybráno, nabízím se i já - mladá fotografka s nízkými cenami. :) Svatbu v Průhonicích jsem již jednou fotila.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanciii Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín na zachycení vašeho veselí. Na základě dalších informací délky svatební dokumentace vám udělám cenovou nabídku. Jestli se vám moje práce líbí neváhejte mě kontaktovat. s pozdravem Petra Jansová-svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?