Svatební fotograf 5.9.2015

16. bře 201520

Začínám být lehce zoufalá... 😞 Lze najít dobrého gotografa/ku, který nebude chtít za půl dne (od příprav po focení po obřadu) 12000,-??
Lokalita: Přípravy-Řečany nad Labem, obřad- zámek Kačina, takže s rozumným dojezdem 😉
Děkuji za nabídky!!

• @michalinka11  Hezký den, my Vás máme jen kousek a naše ceny jsou, myslím, vcelku přijatelné...taková střední třída. 🙂 Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní nabídku a každopádně přeji pohodové přípravy svatby, držím palce, abyste našli ty nejlepší dodavatele. 🙂

• Zdravím,

v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Info na profilu nebo na webu...v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Mějte se... Martin

• Termín volný, více práce a informací včetně ceníku naleznete na webu 🙂 S pozdravem, Vlaďka M.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

váš termín máme ještě pořád volný 🙂 budeme moc rádi, když mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázku svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků 🙂

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• Pěkný den,
    zkuste se prosím podívat ke mně na stránky. Třeba Vás styl i ceník zaujmou. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2lidé)

Mějte se krásně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den.
    Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na mém profilu, případně na mém webu, kde je k dispozici i kompletní ceník.
    Budu se případně těšit a pěkný den.
    Vojtěch Pavelčík

• Dobrý den,

v tento termín mám zatím volno. Do Řečan nad Labem to pro mě není daleko. Budu rád, když navštívíte mé stránky a můj profil. Rád Pokud Vás má tvorba zaujme napište mi. Rád Vám odpovím na Vaše otázky. Nabídnu Vám zajímavou cenovou nabídku. Vojta 🙂

• Dobrý den, myslím, že se někdo určitě dříve nebo později najde :o). Fotografů je hodně. Jinak, jsem z Ostravy, ale není problém dojet, jezdívám za svatbama i do Prahy. Do zprávy Vám zašlu ceník. Posílám sem 1 foto z příprav, 1 inscenovaný portrét a jednu z obřadu :o)

• Dobrý den. V uvedený termín mám volno a svatbu vám mohu nafotit i zhotovit fotky a fotoknihy. Další fotky najdete v galerii.Hezký den přeji. Zdeněk Morávek

• Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web, profil, nebo FB...
    Přeji pěkný den, Soňa Goldová

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
    Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz

• Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Cenovou nabídku jsem Vám odeslal interní poštou.
    Hezký den.
    Daniel Dančevský

• Krásný večer, posílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra 🙂

• Dobrý večer,

také jsem Vám k dispozici 😉

Vráťa 🙂

• Ano, myslím, že lze...

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,
    Váš termín máme volný
    S pozdravem David & Klaudie

• Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku na webu.

• My máme dojednanou super fotografku. Nádherně fotí, tak zkuste napsat jí. Je to Renata Jandová a je z Pardubic. Mám je dobrou zkušenost. Je opravdu strašně šikovná.

• Hezký den,
    přidávám i svou ukázku profesionální práce...
    s pozdravem Petra Jansová fotografka

• Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    "...je nám ctí vám dotvářet vzpomínky na tento skvělý den" Lukáš a Petra
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.
    Svatební fotograf nejen pro jižní Moravu
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů