Svatební fotograf, 31.8.2019, jižní Čechy

Dobrý den, sháním svatebního fotografa pro náš svatební den, který se uskuteční dne 31. 8. 2019 na statku u Soběslavi v jižních Čechách. Děkuji za všechny nabídky :) Veronika N.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu, Mé portfolio a ceník najdete na webu. Hezký den a s pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, v Soběslavi to dobře znám, je to krásný kraj. Ráda Vám svatbu nafotím, termín mám volný. Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Veronika
Odpovědět
@sineon Dobrý den, i já bych ráda připojila svou nabídku fotografických služeb. Další podrobnosti Vám zasílám do zprávy. Vše také naleznete na mém webu. Přeji krásnou neděli. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla k prohlédnutí svoji práci. termín mám volný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Kontaktujte mne Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Krásný den, tento datum mám stále volný, bylo by mi ctí zachytit Vaše vzpomínky. Pokud by Vás mé snímky zaujaly, neváhejte mi napsat. Přeji mnoho štěstí při výběru i do Vaší cesty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?