Svatební fotograf 31.5.2014, Praha - kdo má ještě volno?

Hledáme svatebního fotografa na 31.5.2014. Svatba bude na Staroměstské radnici v Praze. Prosíme fotografy, kteří mají v tomto termínu ještě volno, aby se ozvali... Rádi mrkneme a vybereme... Předem moc děkuji! Martina
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám volno :-) Mrkněte ke mě na profil zde nebo na stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc bych si vážil toho, kdybyste si udělali chvilku a prošli i naší prezentaci. V nabídce máme i video za přijatelné ceny. Pokud by Vás můj styl a ceník zaujaly, moc rád se s Vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce naleznete v profilu, případně na mých stránkách. Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web. Pokud by se Vám líbil můj styl focení, ozvěte se, nabídnu cenu dopravy...Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_8055 Dobrý den, koukněte i ke mě. Ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den přeji, budeme moc rádi... pokud se podíváte i na naše webové stránky. Hanka z HSphota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_8055 Dobrý večer. Prvně gratulace k blížící se svatbě a pevné nervy! :-) Mohu Vám nabídnout své fotoslužby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se moc hezky, Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se dovolíme nabídnout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi poskytneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve zprávě posílám bližší info. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji p. Bednaříka, vím, že bude ten víkend v Praze a má volno ;) Je strašně fajn, fotil nám svatbu (jako jeden ze dvou fotografů), ukázky fotek z posvatebního focení v mém profilu (stačí kliknout sem: http://www.beremese.cz/blog/janulkaha...).
Odpovědět
Profilova fotka
jsem volná...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám ještě volno, nejvíce ukázek mé práce mám na fb.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer :), termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase stranky, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku.
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Cena za celodenní focení je 4500 Kč, Pokud byste měli zájem i o předsvatební focení (foto z rande), můžeme se domluvit. Více informací najdete na mém webu. V případě zájmu, mě kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný budu vám rád k službám a ceny mám příznivé dopravné Praha zdarma
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem s radostí zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansova - fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě inspirační fotografie
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?