Svatební fotograf, 3.6.2017, Hukvaldy

Dobrý den, sháníme fotografa na svatební obřad konaný dne 3.6.2017 na hradě Hukvaldy a svatební hostinu konanou v Malenovicích. Má některý fotograf tento termín ještě volný? Předem mnohokrát děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já bych mohla. Dokonce budu kousek od vás v Rajnochovicích. Ráda se s vámi domluvím. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, pokud se ozvete. Hezký dem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Na webu najdete mé portfolio. Krásný de Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vám budu k dispozici, v tom termínu tam bude nádherně! Fotky a další informace naleznete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se ke kolegům s volným termínem :) Ukázku mé práce a nejdůležitejší informace naleznete zde u mě na profilu. Hezký večer, Marie, svatebnifoceni.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám zatím volný. Budu potěšen, když zavítáte na můj profil a kouknete na moji tvorbu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S přáním krásného dne Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Valašského Meziříčí a Váš termín mám volný. Vše potřebné včetně orientačního ceníku a kontaktů naleznete na mých webovkách. Rád za Vámi přijedu i na předsvatební konzultaci. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
@denisagrossova Dobrý den Deniso, Vy máte tento termín opravdu ještě volný? To musíte mít nějaký nějaký stroj času dostat se zpátky o 277 dní (počítáno ke dnešnímu dni). Naštěstí, nejste sama @filipmensikfojtik. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, milá nevěsto ;) kdyby Vás zaujala moje práce, mám Vás termín ještě volný ;) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu, jen doufám, že ten termín je 2018 a ne 2017 :) jak píšete. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a pokud by se Vám má práce líbila, budu rád, když se mi ozvete. Krásný den Jirka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?