Svatební fotograf 3.6.2016 České Budějovice

Dobrý den,hledáme svatebního fotografa, který by měl volno 3.6.2016, jednalo by se o focení jen na půl dne.Prosím o odkaz na stránky a přibližnou cenu..děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si rozmysleli délku focení, termín mám volný. Více z mé práce najdete na našem webu a FB. Ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho atelieru. Všechny svatební balíčky najdete na našem webu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@maaakyyy Dobrý den, Váš termín mám volný, nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@maaakyyy Dobrý den, hlásím volný termín. Zasílám zprávu. :-) hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Přeji krásný den. Standa Matouš
Odpovědět
Zatím všem moc děkuji, vše si prohlédnu a pokud si vyberu, ozvu se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také se připojuji. Klidně koukněte na můj web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš svatební termín mám ještě volný. Délka vyhovuje. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, také se přidávám a zasílám více info do sz. S pozdravem Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád vám váš den D vyfotím. Od 6000 kč je možné se domluvit. Podívejte se prosím na stránky . Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, už mám vybráno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?