Menu Forum

Svatební fotograf 29.8.2015 Kutná Hora

4. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
medojedka
1
Registrovala se 11. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
medojedka
1
Registrovala se 11. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
  • Neví, kdy bude svatba
 Urgentně sháním schopného fotografa, který si s fotkami a jejich úpravou pohraje a přesto nebude chtít 15.000 za celodenní focení. Studentům fotografie se nebráním.

Předem děkuji za nabídky a ukázky portfolia.
2. kvě 2015 ve 22:33  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
4
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
4
 Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil nebo www stránky. Rád Vás budu doprovázet během Vašeho svatebního dne.

S úctou Vojtěch Podstavek
2. kvě 2015 ve 23:36  •  www.foto-podstavek.webnode.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

Krásný den přeji, váš termín mám prozatím volný, jukněte ke mě na profil a kdykoliv mne kontaktujte emoticon. S pozdravem Zaňková M.
3. kvě 2015 v 07:38  •  www.zankova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Jsem absolventkou fotografické školy emoticon. S úpravami a retuší kosmetických nedokonalostí není problém. Při fotografování svateb mám hlavně reportážní přístup, to znamená, že se snažím nerušit a všímám si i okolního děje, zajímavých momentů a lidí (viz. poslední foto - také ze svatby) Do zprávy Vám ještě pošlu ceník.

Mariana Ryšavá
3. kvě 2015 v 07:49  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný emoticon klidně se podívejte na naši tvorbu, kterou máme na webových stránkách.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
3. kvě 2015 v 10:04  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby byl zájem ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
3. kvě 2015 ve 14:14  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásnou neděli přeji. Váš termín mám prozatím ještě volný a zkušenosti z Kutnohorska / Čáslavska také. emoticon Zasílám krátkou zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra
3. kvě 2015 ve 14:40  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
3. kvě 2015 v 16:27  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus pro klienty mám za super cenu vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut emoticon Více v mém profilu a na webu.
4. kvě 2015 v 09:42  •  martinkup.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Budu ráda když se podíváte i na mé webové stránky.
4. kvě 2015 ve 22:43  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí