Svatební fotograf 27.7.2018 Praha

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na páteční dopolední obřad, oběd a párové focení např. v Havlíčkových sadech. Obřad jako takový se uskuteční na Nuselské radnici v 10:30. Předem děkuji za ukázku stylu focení. Mnohokrát děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Na webových stránkách najdete více informací (svatební balíčky+ceník ). Pokud Vám časově, žádný z balíčku nebude vyhovovat, sestavíme Vám na míru. Na Facebooku máme reference. Přeji Vám krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se, Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@krispyna Dobrý den, přikládám pár fotek pro představu, více informací připojuji do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Pokud by se Vám líbil můj styl focení, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Jsem Z Prahy. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přejihezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Další ukázky najdete na profilu a také proklikem na FB stránku.
Odpovědět
Profilova fotka
@krispyna Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme rádi, pokud se podíváte na naší tvorbu a stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, jsem hobby fotografka, která by moc ráda fotila v letošním roce nějaké svatby z pozice "druhého fotografa" - víceméně za hubičku Co tím přesně myslím? Jsem začátečník, který ještě nemůže nabídnout odfocené svatby, nemám ukázky svatebních fotek do portfolia, ale vím, že vám mohu nabídnout možnost, mít na svůj svatební den "druhý úhel pohledu" Pro mě by to byla obrovská zkušenost a hlavně také fotografie, které bych jednou mohla mít na svém webu a v portfoliu, pro Vás by to byly mé fotografie navíc, k vašemu neopakovatelnému dni v roce! Jediné co by bylo potřeba, aby s tím souhlasil Váš hlavní svatební fotograf Napište mi, pokud Vás můj návrh oslovil, budu velmi ráda a těším se. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda Vám nabídnu své fotografické služby. Pokud bych Vás zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit. Pěkný den. Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dpbrý den, termín mám ještě volný, rád vám svatbu nafotím. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda i já nabídnu své fotografické služby. Pokud by Vás má práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na případné setkání. Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?