Svatební fotograf, 27.04.2019, Křivoklátsko

Dobrý den, poptávám se po fotografovi na svatbu 27.04. na Křivoklátě. Jednalo by se o přípravy, obřad a svatební hostinu (cca 5 hodin). Děkuji za nabídky, Veronika.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný :-). Pokud má práce zaujme, moc rád se o fotografování postarám. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v uvedený termín mám volno. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat :) Pěkný večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Veru, velmi ráda Vám vaši svatbu vyfotím, termín mám ještě volný :) Moc vám gratuluji k zasnoubení - napíši Vám více do zprávy. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný :-) Hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Moc zdravím Verunko. Termín je volný - ráda přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Přeji hezký večer, termín mám volný, jsem z Prahy, cestovné neúčtuji. Budu ráda, když mrknete na mé portfolio. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se domluvit. Termín mám volný. :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkakj Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se, S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Přeji hezký den, termín mám volný, jsem z Prahy, cestovné neúčtuji. Budu ráda, když mrknete na mé portfolio. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkakj Dobré odpoledne, ráda bych Vám nabídla i své služby, protože kdo by nechtěl fotit na Křivoklátě, že? :-) Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby, na Křivoklátu jsem již fotil.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Článek se načítá
@verunkakj Dobrý den, Vámi vybraný termín mám volná a ráda bych Vám nabídla své služby. Více informací naleznete na mém webu. Děkuji, hezký den. Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla volný termín. Cenové balíčky i další informace najdete na mém webu i zde na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkakj Verunko přeji hezký den, pokud budete mít zájem, tento termín mám ještě volný, přikládám ceník, odkaz na web je níže pod příspěvkem. Hezký den, Pavla
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?