Svatebni fotograf 26.9.2015?

Hledam dobreho a spolehliveho fotografa na termin 26.9.2015 - Hotel Vsetice. Dekuji za vase odpovedi...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím že Vaše požadavky splňuji na 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu najdete na mých webových stránkách. V případě, že se Vás moje tvorba osloví, kontaktujte mě Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bychom se rádi připojili do výběrového řízení. Více informací o nás naleznete na našich webových stránkách. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, bylo by mi ctí, kdybyste při výběru vašeho vysněného fotografa navštívila s přítelem i moje stránky v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího styl a ceník oslovily, jsem vám k službám. Domluvili bychom předsvatební schůzku a probrali všechny podrobnosti. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno, fotíme ve dvou a jezdíme po celé ČR. Více info na webu a aktuální fotky na FB;) Mějte se krásně J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak to je zakázka přímo pro nás :-D Termín máme volný, pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! Více našich fotek najdete na facebooku. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, posílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také přispět s nabídkou. Na mých webových stránkách naleznete vše potřebné. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě_cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil a pokud Vás moje práce zaujme, rád se Vašeho svatebního dne ujmu. Mějte se hezky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše požadavky určitě splňuji, mrkněte na mé stránky a pokud Vás moje tvorba osloví, neváhejte se ozvat. Více informací máte ve zprávě ;) Hezký den! Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji! :-) Termín máme v současnou chvíli volný a Všetice pár kilometrů od domu, rádi k vám tedy vyrazíme. Fotíme vždy ve dvou, vždy zcela formálně oblečení a vždy se širokým úsměvem na tváři. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, vybrali jste si překrásné místo a přeji Vám šťastnou ruku při výběru Vašeho fotografa. V případě Vašeho zájmu Vám zašlu odkazy na dočasné galerie, než budou mé webové stránky aktualizovány (včetně foto-video klipu). Hezky den, Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Také hlásím volný termín :-) Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web....
Odpovědět
Profilova fotka
I já jsem tu pro Vás.:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Při objednání focení na rok 2015 nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den.:-)Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, klidně mrkněte na náš web :) termín je u nás stále ještě volný, tak budeme rádi pokud svěříte Váš velký den do našich rukou :) nabízíme širokou nabídku svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?