Fotograf, 25.9.2020, Velké Pavlovice, s fotokoutkem

Doporučte svatebního fotografa, který by mohl sprostředkovat i fotokoutek. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud by se Vám máprácelíbila, rád Vám budu k dispozici. Fotokoutek mám i s rekvizitami v ceně balíčku. Hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Další info a ceník na webu. Fotokoutek zajistím s Instaxem square. Platí se pouze za vytištěné fotografie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda vám svatbu vyfotím, nabídku zašlu ve zprávě a budu se těšit na případné setkání. Pěkný víkend, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, poskytuji i fotokoutek. Pokud Vás osloví moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! Máte ode mne soukromou zprávu! :) Nabízím také fotokoutek s tiskárnou, která tiskne kvalitní fotografie. Rekvizity a obsluha samozřejmostí. Budu se těšit! Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím, fotokoutek není problém. Veškeré info na mém ewbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, nabízím hned 2 varianty fotokoutku s okamžitým tiskem a navíc jsem z Hustopečí u Brna, takže do Pavlovic to mám pár minut :-) Moc rád Vás poznám osobně, zvu Vás nezávazně na kafe a můžeme se pobavit o možnostech naší spolupráce. Budu se těšit na Vaši odpověď. Neváhejte mi napsat . S pozdravem Marek Topolář
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@m_a6 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m_a6 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Již není aktuální... ale díky vsem
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?