Svatební fotograf, 25.8. 2018, okolí Náchoda

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na celý svatební den, který se bude konat 25.8. 2018 v okolí Náchoda. Prosím přidejte i odhad vaší cenové nabídky. Děkuji předem za reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Vše co je potřeba najdete na mých stránkách, v případe zájmu nebo jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se, S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám volný, poslal jsem Vám proto nabídku do zpráv. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud prohlédnete fotky a budou splňovat vaše představy o svatebních fotografiích, které byste chtěli mít doma, termín mám volný. Více připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den :) Napiště mi vaši představu a určitě se domluvíme :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte se mi ozvat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku. Na mém webu najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na odpověď. Prima víkend David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být k dispozici. Portfolio a ostatní informace najdete na mém webu. Přeji krásný den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Hlásí se Běloves :-) Znám široké okolí a co neznám, tam se zajedu podívat a vytipovat místa na focení, jako to většinou dělám. Moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě sháníte fotografa/ku, ráda bych vám nabídla naše fotografické služby. Ceník + svatební balíčky najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si chtěla svatbu zpestřit zábavou spojenou s focením, tak Vám doporučuji službu Fotokoutek. Jedná se o přístroj, který tiskne fotky hned na místě a díky zábavným rekvizitám je vždy legrace. Můžete si vybrat ze svatebního pozadí a rekvizity přizpůsobíme Vašim požadavkům. Kdybyste měla o tuto službu zájem, tak se můžete podívat na naše stránky :-) Přeji hezký večer a hlavně krásnou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se Vám líbil můj styl, napište mi a určitě se na všem můžeme domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?