Svatební fotograf, 25.6.2016, Rožnov pod Radhoštěm

Dobrý den, moc ráda bych získala tip/kontakt na fotografa, jehož fotky mají nápad a sám má smysl pro humor :) Budu ráda i za případné nabídky. Předem děkuji, Kristýna.
Odpovědět
Profilova fotka
To nemůže být nikdo jiný než bosa.cz Schválně se koukněte na jeho web. Neznám příjemnějšího, veselejšího a nápaditějšího svatebního fotografa než je on :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynnka Nedávno se nám termín uvolnil, takže jsme k dispozici. Mrkněte k nám na web, jestli se vám budou líbit fotky, najdete tam i reference (podstatně víc jich máme na FB). Třeba zjistíte, že hledáte nás :) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na moje webovky, které mám na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, budu se těšit na spolupráci. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a Rožnov moc dobře znám. Mám tam rodinu a navíc jsem tam fotila svou magisterskou práci na téma Valašsko :-). Humor a nápady v tvorbě využívám často, humor hlavně u momentek. Posílám nějakou ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno, budu rád, když se mrknete na moji práci na web. A smysl pro humor urcite mam, dokonce někdy i sám sebe pobavím, i když se nikdo jiný nesměje. :-D Ale co už :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, zkuste mrknout i na můj web a v případě zájmu neváhejte kontaktovat:) Mějte se...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím i svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Dobrý den, všem vám moc děkuji! Teď už se jen ''prokousat'' všema těma fotkama :-D a vybrat si :)
Odpovědět
Dobrý den, ještě jednou všem moc děkuji! Už máme vybráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?