Svatební fotograf 23.9.2016 Praha - západ

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa pro termín - pátek 23.9.2016 na Praze západ. Konkrétně bude obřad v Hostivici a hostina v Jinočanech. Jednalo by se o focení od příjezdu svatebčanů až min. po krájení dortu na hostině (zhruba 12:30 - 16:30, možná déle dle nabídek). Kromě klasických fotografií jako příjezd svatebčanů, obřadu, společné foto, přípitku, hostiny apod bychom rádi i různé momentky. Rádi bychom tedy aby počet fotografií byl alespoň okolo 200. Nebo lépe i jen cca 100 upravených + všechny ostatní v neupravené podobě, s tím, že neupravené by byly jen pro osobní potřebu (nebyly by nikde zveřejňované). Fotografie budou stačit v elektronické podobě. Prosím tedy o zaslání cenové nabídky a déle o zaslání ukázek prací, tzn. například odkaz na portfolio svatebních fotografií. Děkujeme za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Za nás mohu hlásit, že Váš termín není obsazen a jeden z nás může přijet. V nabídce máme hned několik časových variant, takže si stačí vybrat, co bude nejvíce vyhovovat. Fotografie, ceník a takové to základní info najdete na našich stránkách pod příspěvkem. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru fotografa a případně se budeme těšit na spolupráci. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Neupravené fotografie neposkytuji, ale upravuji veškeré zachycené momenty svatby, takže nemusíte mít strach, že byste o něco přišli :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, kde jsou také cenové balíčky a další informace), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám, ale neupravený výstup neposkytuji. Pokud byste přehodnotili Vaše požadavky, mohu Vám být k dispozici :-) Hezký den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Nabídla bych vám můj 5ti hodinový balíček, kdy vám mohu slíbit 160+ upravených fotografií. Neupravený výstup stejně jako moji kolegové neposkytuji. Ukázku mé práce najdete zde, na mé kartě nebo přípaně na mých webových a facebookových stránkách (odkaz taktéž zde na profilu). Hezký den, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl Vaše fotografické služby. Tento termín mám zatím volný. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu nebo webové prezentace. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád přijedu. Nabidku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@drak86 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, tento termín mám volný. Cenovou nabídku jsem zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kromě svatebního focení, bych vám mohla (nevěstě) nabídnout i líčení (účes) neboť jsem i vizážistka. Ohledně focení záleží na počtu fotek atd...takže jestli budete mít zájem zašlu vám ráda ceník focení. Více o mé práci - fotografie mám na fcb stránce. Dále pak Hostivice znám moc dobře, neboť můj otec od tama pochází, takže dobrá volba :-) Přeji hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, také se připojuji s nabídkou. Tento páteční termín mám volný. Orientační počet odevzdaných fotografií najdete v mém ceníku, který vám posílám do zpráv. Samozřejmě fotím i momentky, ty mám nejraději, nikdy nevíte, co se stane:))) Prima den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Můj kompletní ceník naleznete na mých webových stránkách stejně jako popis toho, co ceny obsahují. Kalkulaci potom můžeme případně uzpůsobit podle vašich konkrétních požadavků. Ať se Vám daří, Andrea Nogova Photo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. Momentky jsou moje oblíbené, více info najdete na mém webu a FB. Přeji krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?