Svatební fotograf 22.6.2018, Liberec

Dobrý den, hledám fotografa/fotografku na nafocení naší svatby. Obřad začíná v 13.30 na radnici v Liberci. Máme představu o cca 3 hodinách focení - obřad, skupinové foto, foto novomanželů, začátek svatební hostiny. Předem děkuji za Vaše reakce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer Aleno, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda přijedu vyfotit vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak, cena se odvíjí od toho, co požadujete. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@alena93 Dobrý den Aleno, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy, původem však z Jablonce, Liberec také znám. Mám volný termín a ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je v tomto případě 1500 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jezdím po celé ČR, ráda Vám svatbu nafotím .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?