Svatební fotograf 22.07.2017 Zámek Liblice obřad, hostina Libiš Na Staré Štaci

Dobrý den, sháním profesionálního svatebního fotografa na 22.07.2017. Přáli bychom si celodenní focení, od rána od příprav (ženich i nevěsta, svatebčani), tak pak i něco na hostině. Nemusí to být do noci, ale alespoň část hostiny také. Jídlo a pití samozřejmostí. Cena cca kolem 10 000 - 12 000 Kč. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se Vám naše práce bude líbit, jsme Vám k dispozici. Do ceny se vlezeme a s nabízeným jídlem a pitím kliďánko pomůžeme :-) Fotky apod. najdete na našich stránkách. Přejeme příjemný den. Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info zasílám do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, nabídku zasílám ve zprávě.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @any91, jsem Vám k dispozici. Na webu mám i ceník a je to ok :-) Můžeme se i sejít. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde máme také ceník a další důležité info), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
@any91 Dobrý den, zatím mám také volno :-) Více najdete na webu. S pozdravem,Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji ukázku své práce a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Mé oblíbené svatební místo. Termín mám ještě volný, pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také posíláme nabídku. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Informace naleznete na mé kartě a stránkách. S přáním pěkného víkendu, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil nebo webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem a úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více posílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Mrkněte na moje webové stránky, kde najdete i ceník. S pozdravem, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Více zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Cena 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?