Svatební fotograf 2019

Profilova fotka
Planujeme v září 2019 svatbu a chci se zeptat zda někdo nezna dobrého fotografa ci fotografku , který jsou z okresu Žďár nad Sázavou. Za nějakou přijatelnou cenu. Předem děkuji 😊😉🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, co je pro Vás prosím, přijatelná cena?
Odpovědět
Profilova fotka
8000 Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Petro, do soukromé zprávy posílám nabídku, posuďte sama. Mějte se Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdíme po celé ČR. Jsme dva fotografové. Podívejte se na naši práci na stránkách a pokud by se vám líbila tak napiště. Nějak se domluvíme ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@peta1995 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, S láskou a radostí zachytím vzpomínky z Vašeho dne "D". Kdybyste měla zájem o mé služby nebo jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma (slouží zároveň i jako předsvatební schůzka), je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mrknout i na moji tvorbu. :) Nabízím předsvatební focení a fotoknihu zdarma. Bude mi ctí být součástí vašeho dne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Peťo, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Budem veľmi rád, keď si ma vyberiete. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?