Svatebni fotograf 2019

Profilova fotka
Hledam fotografa / fotografku na pristi rok. Planujeme svatbu v kvetnu 2019 - Vsetin. Doufam ze se nekdo najde :) Predem Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :) Napište mi :)
Odpovědět
Dobrý den, na Vsetínsku fotím celkem často, nemám to daleko a myslím že i ceny mám rozumné. Více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám ukázku svatebních fotografií. Více najdete zde i na webových stránkách. Reference máme na facebooku. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, velice rád Vám svatbu nafotím :-) Nabídku Vám zašlu do zprávy. V případě, že Vás fotky a ceník zaujme budu velice rád když mne kontaktujete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! :) Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a mou tvorbu naleznete na mých webových stránkách. Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Hošťálkové, takže můžu dojít pomalu i pěšky a svatbu nafotit ;-) Více info posílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a hlásím se ke kolegům, kteří by rádi svatbu fotili. Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@lucky1290 Dobrý den, některé termíny v květnu 2019 mám ještě volné. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud by se Vám líbila moje tvorba budu rád za spolupráci. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Jen bych potřeboval znát přesnější datum. Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám budou fotky libit, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, květnové termíny na rok 2019 mám ještě některé volné. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Krásný den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucky1290 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidám se do zástupu a také nabídnu své služby :-) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?