Svatební fotograf 20.6.2015 Litoměřice

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu 20.6.2015 do Litoměřic. Prosíme o nabídky R+A
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Nabídku zasílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout své služby. Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky. Dále by Vás čekalo několik malých (ale milých) překvapení :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil či web. Jsem z Plzně, dojela bych autem; dopočetla bych si cestovné. Přeji dobrou volbu fotografa! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, jsem z Ústí a termín mám volný. Případně se ozvěte, budu ráda :-) Petra Trbolová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@stugent Dobrý den, já mám váš sobotní termín také ještě volný. Podívejte se na mé portfolio zde na beremese či na můj web. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku na míru ;-) . Zdraví ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take mam volno, Hezky den Lenka Senicova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín ještě volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@stugent Krásný večer, Váš termín mám ještě volný, jsem přímo z Litoměřic a tak posílám osobní zprávu. ;-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?