Svatební fotograf 2.7.2016, Slaný a okolí

Hezký den, sháníme na naši svatbu fotografa. Termín svatby je 2.7.2016. Svatba se bude konat v okolí Slaného. Máme zájem o celodenní focení, cca 8 hodin. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem z Prahy, do Slaného přijedu moc ráda je to kousíček :) Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! :) Budu se moc těšit! S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by jste nemohla najít někoho blíž a má práce se Vám bude líbit, dejte vědět, termín mám volný. Doprava by se pohybovala okolo 1600,- a dále dle ceníku na stránkách. Přeji příjemný den a šťastnou ruku při výběru. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Veškeré ceny najdete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můj poslední neobsazený termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby cestovné by bylo 500Kč a pro Vás by určitě byly zajímavé tyto balíčky *Balíček exlusive +: fotografie z příprav nevěsty na obřad, příjezd svatebčanů, vlastní obřad, fotografie novomanželů a focení na hostině . Obdržíte 1 DVD s 350-500 ks se základní úpravou a 40 ks vyvolaných fotografií ve formátu 10 × 15. cena: 6000 Kč. ​Pokud budete chtít pouze digitalní verzi, to znamená bez tisku, cena činí: 5500Kč Doba focení 8 hodiny MOŽNOST VYTVOŘENÍ FOTOKOUTKU PRO VAŠE HOSTY V CENĚ BALÍČKU *Balíček super exlusive +: fotografie z příprav nevěsty na obřad, příjezd svatebčanů, vlastní obřad, fotografie novomanželů a focení na hostině . Obdržíte 1 DVD s 400-600 ks se základní úpravou a 50 ks vyvolaných fotografií ve formátu 10 × 15. cena: 7500 Kč. ​Pokud budete chtít pouze digitální verzi, to znamená bez tisku, cena činí: 7000Kč Doba focení 12 hodiny MOŽNOST VYTVOŘENÍ FOTOKOUTKU PRO VAŠE HOSTY V CENĚ BALÍČKU V případě dotazů budu rada, když mě kontaktujete a navštívíte mou galerii Přeji Vám šťastnou volbu fotografa, aby pro vás byl oporou a příjemným zpestřením dne . Vaše Eva
Odpovědět
Profilova fotka
@martigi Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nabídku jsem Vám poslal do soukromé zprávy. Zde je ukázka mé práce. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, i já mám tento termín ještě volný, pokud by se Vám moje tvorba líbila budu rád když se mi ozvete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám váš den D vyfotím. Mrkněte prosím na stránky, hlavně na Klipy, kde vidíme ucelené svatby, ze kterých nejlépe uvidíte jak každý fotograf fotí. Za celodenní svatbu v sezoně si účtuji 15000 kč. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Ceník a rozsah služeb najdete na webu. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby fotografa. Na můj ceník se můžete podívat na webu. V případě potřeby jsem schopen se domluvit na jiném typu fotografování, nejen podle přesného balíčku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem :) Ukázku mé prace naleznete zde na kartě nebo přímo na našich webových stránkách. Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?