Svatební fotograf 18.8.2018 - Praha

Dobrý den, sháním fotografa na sobotu 18.8. na Praze 6 - Břevnov, domluvený nám zrušil na poslední chvíli. Jedná se o celodenní focení. Předem díky za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro bližší informace o mě, tvorbě a ceníku prosím navštivte moje internetové stránky. Hezký den Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lucie_rusty, já mám zase zrušenou svatbu. A jsem z Prahy. Pokud zaujmu, ozvěte se. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Lucko, jsem sice z Brna, ale není problém přijet :-) Termín se mi před nedávnem uvolnil a pokud by se Vám má práce líbila, budu moc rád, když mi napíšete. Přeji krásný den! Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, nám se tento termín uvolnil kvůli zrušené svatbě, takže pokud byste měli zájem, můžeme se Vás ujmout. :-) Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_rusty Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín se mi zrušilo focení a mohu Vám být k dispozici. Podívejte se na mé stránky a případně napište. 🙂 Zdraví Gabriela Ksandrová
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, fotografa jsme již našli.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?