Svatební fotograf 18.08.2018

Profilova fotka
Krásný dobrý den, už kvůli termínu naší svatby bych ráda poptala šikovného fotografa/fotografku a poprosila o cenové nabídky, popř. zkušenosti a doporučení. Předem děkuji a budu se těšit Lenka Učená :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám info do SZ. Přeji krásny den:)! Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@faktnevimjak Dobrý den, i já se připojím s nabídkou. U mě na webu najdete ceník, galerii fotografií, reference zde na beremku. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte napsat. Jsem z Prahy. Díky a hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, termín mám k dispozici a rád Vaši svatbu budu fotit, tedy pokud Vás osloví má práce. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s nabídkou termínu. Portfolio najde zde na beremku, nebo webu, kde jsou i ceny. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@faktnevimjak Dobrý den, tento termín mám zatím volno. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@faktnevimjak Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný, pokud by Vás naše fotky zaujaly, napište nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud Vás zaujmou mé fotografie, napište :) Na mém webu najdete veškeré potřebné informace. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@faktnevimjak Dobrý den Lenko, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Cenu mohu sdělit po upřesnění detailů (kdy, kde, jak dlouho). Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?