Svatební fotograf 15.9.2018 Zámek Kroměříž

Dobrý den, poptávám nabídku služeb fotografa na svatbu, která se bude konat na zámku v Kroměříži dne 15.9.2018, hostina v Kojetíně, v rozsahu: začátek fotografování cca v 10:00, příjezd svatebčanů - obřad - skup. foto - hostina - inscenované focení - první tanec (+/- v 18:00). Prosím o zaslání předběžné cenové nabídky do zprávy, děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozsravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volní ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
@ava_tar Zdravím Vás, termín mám volný a dojedu aj do Kroměříže ;-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Nabídku jsem poslal do SZ. S pozdravem Filip Fojtík +420 775 046 603
Odpovědět
Profilova fotka
@ava_tar Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, Kroměříž kousek, pokud se Vám moje práce bude líbit, rád Vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda dojedu :-) . Do zprávy posílám ceník. Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Když se vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ava_tar Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Termín mám zatím volný. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, hoci mám za sebou už veľa svadobných fotení. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, též si dovoluji nabídnout své služby. ;-) Více na kartě, či webu. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nabízím vám focení vaší významné životní události, mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty a svatby. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále sháníte fotografa/ku, ráda vám nabídnu naše služby. Více informací jsem vám poslala do zprávy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, poptáváme svatebního fotografa na 13.3.2021 na svatbu v Milovicích u Kroměříže.
Odpovědět
Profilova fotka
@sanooli Dobrý den, termín mám volný a Kroměříž za rohem, tak moc ráda přijedu 🙂 Více informací zasílám v soukromé zprávě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?