Svatební fotograf 14. 8. 2021

Ahoj všichni, sháníme na svatbu 14. 8. 2021 svatebního fotografa z Moravskoslezského kraje, nejlépe okres Nový Jičín. Buděme rádi za jakékoliv doporučení či tip. Vím, že to je dost dopředu ale nechceme to nechávat na poslední chvíli a pak brečet, že nemůžeme nikoho sehnat 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte ke mně na webovky. Třeba se Vám můj přístup bude líbit :) Dopravu počítám z Olomouce.
Odpovědět
Profilova fotka
@abee Datum vyhovuje. posílám SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a bydlím kousek od Valmezu, tak ráda přijedu. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Jochcová Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Nejsem sice z Nového Jičína, ale není problém dojet. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Navíc mám k dispozici i fotobudku se spoustou rekvizit. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@abee Dobrý den, gratuluji k rozhodnutí :) Věřte že tak brzy to není, teď chodí na léto 2021 zvýšený objem objednávek (osobní zkušenost). Prosím podívejte se na moji práci a když vás osloví napište mi, rád se s vámi potkám osobně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. 🙂 Pěkný den, Míša.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@abee Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Hezký den - napisme si! Tesim se!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moc ráda dojedu, nemám to daleko :-) . Kdyžtak mrkněte ke mně na web a napište :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdybych zaujal :) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@abee ahoj, písal som správu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@abee Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda přijedu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a ráda přijedu ;-) Ceník i ukázky najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?