Svatební fotograf, 13.9.2019, Plzeň

Profilova fotka
Dobrý den. S přítelem se budeme brát letos 13.9.2019 na Radyni u Plzně. Sháníme výše uvedené, případně přijímáme i další nabídky na svatební "věci". Děkuji předem za nabídky či doporučení! :-) Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kristýno, Pokud se Vám má práce bude líbit, mohu být v uvedeném termínu k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím reportážně. Informace najdete u mě na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se ozvete:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a není problém se na čemkoliv domluvit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám také nabídl své služby.:) Vice informací naleznete na mém webu, či na kartě.:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabídkou mých služeb. Veškeré informace nalznete na mém webu. Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mrkněte i ke mě na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu, koukněte na mé stránky, případně fb, kde jsou i veškeré informace. Zdravím:) Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno, gratuluji k zásnubám! :) Budu moc ráda, když mrknete i ke mě :) Krásný den, K.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, uvedený termín mám volný, jsem z Prahy, ráda dojedu. Galerii najdete na mých webových stránkách :-) Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a o fotografování (nebo video) se rád postarám, pokud se má práce a nabídka bude líbit :-). Mrkněte na můj web a kdyžtak se ozvěte. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla volný termín. Moje fotky najdete zde, na webu a také na FB stránce. Vše v profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna555 Kristýnko dovolím si nabídnout i já své služby fotografa, přiokládám ceník a níže naleznete i odkaz na web. Přeji hezký den :) Pavla
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?