Svatební fotograf 12.6.2021 Svitavsko

Sháním svatebního fotografa na 12.6.2021 Svitavsko, cena do 13 000. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Veru, moc ráda vám svatbu vyfotím, ve zprávě posílám více informací. Zatím se můžete zde na beremese, nebo na mém webu nebo fb stránkách podívat na mé fotografie. Pokud Vás osloví, budu ráda pokud se mi ozvete. :-) Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný, na mou práci můžete kouknout zde webu. V případě zájmu zašlu ceník. Mějte krásný den! Michaela
Odpovědět
@balazova_m můžu poprosit ceník do zprávy? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte poslanou soukromou zprávu. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje portfolio na webových stránkách, ráda přijedu nafotit Váš svatební den :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@veroonka8 posláno 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Priessnitz Studio, Ceranna Photography nebo Foto Martina Kovářová. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované fotografy/kameramany rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?